Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego nagrodzeni zostali uczniowie m.in. za osiągnięcia w nauce, zaangażowanie w prace wolontariatu, pracę w Samorządzie szkolnym.
Najwyższą średnią ocen uzyskał Kacper Skrzypiec z klasy 1E - 5,15. Jest to najwyższa średnia nie tylko w technikum, ale także w całym Zespole Szkół. Kacper został także uhonorowany nagrodą Ucznia Roku.
Należy wymienić jeszcze dwoje uczniów ze średnią powyżej 5,0 - Siemińską Wiktorię z klasy 3A oraz Szerszeniewskiego Sebastiana. W sumie za wyniki w nauce nagrodzonych zostało 32 uczniów.
Statuetki za najwyższe śrenie uzyskane z przedmiotów zawodowych otrzymali:

• Szerszeniewski Sebastian z klasy 1E - najwyższa śrenia wśród uczniów klas pierwszych
  • Redzik Karolina z klasy 2G - najwyższa śrenia wśród uczniów klas drugich
  • Siemińska Wiktoria z klasy 3A - najwyższa śrenia wśród uczniów klas trzecich

Wszystkim uczniom oraz gronu pedagogicznemu życzymy udanych wakacji.

• zakonczenie_01.jpg
  • zakonczenie_02.jpg