Wycieczka na plac budowy Port Żerań

Dnia 14.05.2018 r. w ramach współpracy firmy ERBUD i TBiA nr 1 uczniowie klas trzecich wzięli udział w wycieczce na plac budowy Port-Żerań przy ul. Kowalczyka 12 w Warszawie. Pierwszym punktem programu tej wycieczki było szkolenie BHP. Uczniowie przyglądali się, jak profesjonalni fachowcy pokazują, jak reagować w czasie niebezpieczeństwa, o które tak łatwo na budowie!. Następnie przedstawiciele firmy HILTI prezentowali swój sprzęt, wyjaśnili jak działa i dlaczego jest on bezpieczny podczas jego użytkowania. Po krótkim wprowadzeniu przez jednego z pracowników HILTI uczniowie mogli podejść i sami wypróbować demonstrowane urządzenia. Na koniec, wraz z kierownictwem budowy przy ul. Kowalczyka 12, uczniowie udali się na plac budowy, aby z bliska zobaczyć prace, które się tam odbywają.
Była to idealna lekcja budownictwa, ponieważ nauka w praktyce najlepiej przekłada się na wiedzę ucznia.
Dziękujemy firmie ERBUD S.A. za kolejną lekcję budownictwa w praktyce.

• erbud_01.jpg
  • erbud_02.jpg