Szkolenie zorganizowane przez firmę IN-Software Polska Sp. z o.o.

4 czerwca 2019 r. uczniowie klas trzecich mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu organizowanym przez firmę IN-Software Polska Sp. z o.o. Firma IN_Software od 30 lat nieprzerwanie produkuje i  ulepsza specjalistyczne oprogramowanie komputerowe IN-FORM, wspomagające przedsiębiorców.
IN-FORM jest specjalistycznym, samodzielnym, modułowym systemem do obsługi wszelkich prac biurowych w firmie budowlanej (w tym serwisowania, ofertowania, kosztorysowania, fakturowania i.in), może też kooperować z wieloma innymi programami dostępnymi na rynku polskim (również z NORMĄ). Jest obecnie jedynym na rynku polskim programem, łączącym w sobie te wszystkie funkcje.Nasi uczniowie mogli zapoznać się w tym programem i nabyć dodatkowych umiejętności.
Dziękujemy Panu Robertowi Pełce za przeprowadzenie szkolenia i liczymy na dalszą współpracę z firmą IN-Software Polska.

• szkolenie_01.jpg
  • szkolenie_02.jpg