Szkolenie październikowe firmy ERBUD

W dniu 22 października miała miejsce prezentacja dla uczniów klas trzecich poprowadzona przez przedstawicielkę firmy Erbud panią Ewelinę Bączyk. Zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem grupy budowlanej Erbud. Działalność grupy realizowana jest w obszarach: budownictwo kubaturowe, budownictwo  inżynieryjno-drogowe, budownictwo przemysłowe oraz inżynieria i serwis dla przemysłu i energetyki.
Zaprezentowane zostały nam możliwości rozwoju i korzyści jakie daje praca w Erbudzie. Dowiedzieliśmy się także o możliwości odbycia praktyk w firmie oraz dalszej współpracy w postaci np.stażu.
Na koniec mogliśmy zobaczyć jakie obiekty grupa Erbud zrealizowała lub ma zamiar zrealizować. Dla przykładu można podać takie obiekty jak: Hala Koszyki w Warszawie, Hotel Hampton by Hilton w Gdańsku lub Szucha Premium Offices w Warszawie.

• erbud_01.jpg
  • erbud_02.jpg