Konkursy w Tygodniu Patrona

W dniach 23 - 27. 10. 2017 r. w Tygodniu Patrona odbyły się konkursy zorganizowane dla uczniów wszystkich klas Technikum i Liceum.
 Laureatkami konkursu ,,Mody Budowlanej” zostały uczennice kl. IVA:
Natalia Sikorska, Karolina Pindel, Daria Sieradzka i Kamila Bakuła

Laureatką konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie obiektu architektonicznego zaprojektowanego przez prof. Z Mączeńskiego  została Kinga Roguszewska z kl. IG.

Konkurs wiedzy o kulturze pt.,, Swobodne traktowanie reguł stylu i stołecznej tradycji” wygrały uczennice z kl. IE : Aleksandra Psuja i Natalia Szczapa.

Laureatami konkursu rysunkowego pt.,, Szkoła oczami uczniów” zostali uczniowie kl. IIG . Nagrody główne otrzymali : Eliza Sobolewska, Patryk Pokrzewnicki i Karolina Redzik.
Kilku uczniów z kl. IIG dostało wyróżnienia : Adrian Antos, Maja Orzechowska,  Agata Lesiak, Eliza Walendowicz, a także Patryk Arażny z kl. IIA.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

• E_Sobolewska_IIg.jpg
  • K_Redzik_IIg.jpg