Konkurs Wiedzy o Materiałach

Z radością i satysfakcją informuję, że uczennica naszej szkoły, Aleksandra Psuja, z klasy II E zakwalifikowała się do drugiego etapu Konkursu Wiedzy o Materiałach.
Konkurs organizuje Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej dla uczniów szkół średnich. Konkurs jest dwuetapowy. Zwycięstwo w drugim etapie umożliwia zdobycie indeksu Wydziału Inżynierii Materiałowej przed egzaminem maturalnym.
Przed Olą  stoi więc kolejne wyzwanie - wzięcie udziału w drugim etapie konkursu, który obejmować będzie zadania obliczeniowe i teoretyczne z wybranych zagadnień fizyki ciała stałego oraz chemii.
Serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesu w drugim etapie.
Opiekunem naukowym Oli od dwóch lat jest pani prof. Iwona Nowak – nauczycielka fizyki w naszej szkole. Do zadań z chemii przygotowywać będzie Olę pani prof. Jolanta Ochmańska – nauczycielka chemii.
Dziękujemy nauczycielom naszej szkoły, szczególnie pani prof. Iwonie Nowak, za inspirowanie do nauki, zaangażowanie, pracę oraz wsparcie podczas przygotowań do konkursu.

prof. Krystyna Kowalewska

• materialy_01.jpg