Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy w szkole podwójną uroczystość: Dzień Komisji Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. Święto KEN, popularnie zwane Dniem Nauczyciela, było okazją do podziękowania naszym pedagogom za ich codzienną trudną pracę. Z kolei młodzież z klas pierwszych w dniu dzisiejszym stała się pełnoprawnym członkiem społeczności szkolnej Technikum Budownictwa i Architektury nr 1, gdyż złożyła ślubowanie, w którym zobowiązała się m. in. do poszanowania dobrego imienia szkoły, dbania o jej tradycje i do wierności wartościom bliskim patronowi – profesorowi Zdzisławowi Mączeńskiemu.
Po oficjalnej części uroczystości obejrzeliśmy część artystyczną, przygotowaną przez uczniów z klasy IV A pod kierunkiem p. prof. Ireny Marcinkowskiej. Na koniec zaś dla nauczycieli swoje talenty zaprezentowali członkowie szkolnego zespołu muzycznego: Kamila, Karol i Tytus.
Całemu Gronu Pedagogicznemu w dniu jego święta życzymy sukcesów w pracy, zadowolenia ze swoich wychowanków, wytrwałości i dużo zdrowia.

• slubowanie_29.JPG
  • slubowanie_28.JPG