Bieg Integracyjny „Zatrzymaj się”

Już po raz szósty nasza szkoła wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury przy ul. Łazienkowskiej zorganizowała Międzyszkolny Bieg Integracyjny „Zatrzymaj się” w ramach Sąsiedzkiego Festiwalu „Wespół w Zespół dla Solca”.
Tegoroczna impreza została przeprowadzona w formie sztafety, w której wystartowali uczniowie z Sobieskiego, Baczyńskiego, Technikum Budownictwa i Architektury Nr 1 oraz przedszkolaki z Przedszkola Nr 30 „Zielona Łódeczka”.
Myśl przewodnia, jaka nam przyświecała to fair play. Starsi koledzy starali się wyjaśnić przedszkolakom co to znaczy czysta i uczciwa gra, jak kulturalnie dopingować, jak się zachować wygrywając i jak  przegrywać z honorem.
Wspólna rywalizacja w gronie przedszkolaków sprawiła naszym uczniom wiele radości i frajdy oraz satysfakcji, że mogli być dla swoich młodszych kolegów autorytetem.

prof. Małgorzata Strycharz

• bieg_01.JPG