Erbud_02.jpg

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny,  w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu.
Od początku istnienia firmy stoimy na stanowisku, że NASZYM NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM SĄ LUDZIE. Cenimy ich zaangażowanie w pracę i firmę. Jesteśmy dla naszych Pracowników bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Cieszymy się, że jest wśród nas liczna grupa osób, która z firmą ERBUD związana jest od początku jej istnienia, czyli od 1990 roku.
Czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników. Chcemy być przyjaznym pracodawcą, który docenia, rozwija i dba o swoich ludzi. Zależy nam na tym, aby Pracownicy podnosili swoje kompetencje. Chcemy, żeby zdobywali nową wiedzę i umiejętności, a w efekcie tego budowali swoją KARIERĘ ZAWODOWĄ W ERBUD. Wierzymy w synergię, i dlatego rozwijając naszych Pracowników, możemy rozwijać się jako firma.

ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER